استان ,صعود ,محترم ,بلنداي ,كوهستان ,آقاي ,بلنداي كوهستان ,جناب آقاي ,محترم هیات ,هیات کوهنوردی ,خراسان جنوبيضمن عرض ادب وسلام به همنوردان خوبم قباد و فريبرز گنجي گوشه اي از فعاليت اين دوستان را در استان خراسان جنوبي با هم مرور مي كنيم به اميد موفقيت روز افزون براي اين عزيزان: 

آزمون ورودی دوره مربیگری (تهران- بند یخچال)

مطابق اطلاعیه درج شده در سایت فدراسیون کوهنوردی ایران مقرر گردیده بود تا آزمون ورودی مربیگری درجه3 کوهپیمایی با میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران در مورخه 13 و 14 شهریور ماه سال جاری برگزار گردد. بدین منظور در موعد مقرر مطابق موارد مندرج در اعلامیه ثبت نام نموده و شروع به جمع آوری مدارک اعم از تصویر احکام کارآموزی و اخذ معرفی نامه ها همچنین انجام آزمون میدانی و تست های آمادگی جسمانی نمودم. جا دارد همین جا از آقای غلامیان مقدم رئیس محترم هیات کوهنوردی بیرجند و آقای عرفی دبیر محترم هیات استان که در این زمینه با بنده و سایر همنوردان مساعدت بیدریغ داشتند، تشکر و قدردانی نمایم. 

------------------------------------ 

صعود بر بالهای سیمرغ و فرود با هُرم نفسهای دیو سپید

(گزارش مختصر صعود بر قله دماوند از جبهه غرب و فرود از جبهه جنوبی - مرداد۹۳) 

...قله گه گاه از میان ابرها سرک میکشید مسیر صعود کاملا سپید پوش شده بود ولی همچنان بالا رفتیم  وقتی از کنار سنگ بزرگی که سمت دیگر و راست ما بود گذشتیم فهمیدم به قله نزدیک شده ایم و سرانجام تابلوی جبهه غرب با قفلهای در هم زیر آن! نمایان شد...

 

----------------------------------------------------------------- 

گراميداشت مرحوم جناب آقاي عميديان

با هماهنگي و دعوت هيات محترم كوهنوردي بيرجند (جناب آقاي غلاميان مقدم)، روز جمعه 6/6/93 و با حضور جمعي از كوهنوردان برنامه بزرگداشتي براي زنده ياد جناب آقاي عميديان (مدير كل محترم ورزش و جوانان استان) در ارتفاعات باغران برگزار گرديد كه طي آن ضمن تجمع در محل پناهگاه جوزان و گراميداشت ياد و خاطره آن مرحوم، تعدادي از كوهنوردان به قله قوچ صعود كردند.

(عكس از وبلاگ گارماپادا)

باشگاه بلنداي كوهستان با نهايت تاثر، فقدان ايشان را به خانواده داغدار و جامعه ورزش استان تسليت عرض نموده و براي آن مرحوم غفران الهي مسئلت دارد.

( خانم خاوري و آقايان جاويدان پور، بيجاري، حسين پور، فريبرز و قباد گنجي)

 --------------------------------------------------------------------------------- 

کوه گینو


-------------------------------------------- 

فعاليتهاي دوستان در ماه رمضان 1394

------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------- 

 

 ----------------------------------------------------------------------------- 

--------------------------------------------------------  

فعاليتهاي دوستان در خرداد1394

----------------------------------------------------------------- 

گزارش صعود به سه شاخ بزرگ "جوپار"

صبح روز پنجشنبه با یک روحیه بسیار خوب و بسیار پر نشاط حرکت خود را به سمت قله شروع کردیم. در مسیر تیم های متعددی دیده می شدند که با گذاشتن از آنها در ساعت 8:40 به بالای قیف مصیبت رسیدیم، تیم ما در ساعت 11 در حالی که سرود " ای ایران... " را سر می دادند بر فراز قله ی 4135 متری جوپار ، این کوه با شکوه ایستادند.

 
 من و كوه براي عزيزان باشگاه كوهنوردي بلنداي كوهستان در خراسان جنوبي آرزوي موفقيت به روزي و صعودهاي بلند را دارد  

 

                                                                   من وكوه

منبع اصلی مطلب : من و کوه
برچسب ها : استان ,صعود ,محترم ,بلنداي ,كوهستان ,آقاي ,بلنداي كوهستان ,جناب آقاي ,محترم هیات ,هیات کوهنوردی ,خراسان جنوبي
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : آشنايي با وبلاگ بلنداي كوهستان